ZESPÓŁ  KANCELARII

ZESPÓŁ  KANCELARII

GRUPA EKSPERTÓW

Zespół Kancelarii składa się z radców prawnych, którzy swoje doświadczenie zdobywali przede wszystkim świadcząc usługi na rzecz spółek prawa handlowego, również tych z udziałem Skarbu Państwa. Nasi prawnicy szlifowali swoje umiejętności zarówno prowadząc procesy sądowe, reprezentując spółki przed organami administracyjnymi, jak również świadcząc wewnętrzną obsługę prawną. Wszyscy nasi radcowie prawni cechują się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, rzetelnością, indywidualnym podejściem do klienta, które ma na celu jak najdalej idące zabezpieczenie jego interesu prawnego.
Marta Irla - Sowińska

Marta Irla - Sowińska

radca prawny

irla-sowinska@iblkancelaria.pl

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z uznanymi kancelariami adwokackimi oraz kancelariami radców prawnych, ale przede wszystkim zajmując się obsługą prawną spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posiada bogate doświadczenie procesowe w sporach sądowych gospodarczych oraz związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, jak również w sprawach pracowniczych. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Izabela Bombińska-Rudnik

Izabela Bombińska-Rudnik

radca prawny

bombinska-rudnik@iblkancelaria.pl

Świadczy pomoc i obsługę prawną na rzecz spółek prawa handlowego, w tym państwowych osób prawnych. Praktykę zawodową zdobywała współpracując  z niewielkimi kancelariami radców prawnych i adwokatów, prowadząc sprawy, w tym postępowania sądowe z różnych gałęzi prawa.  Specjalizuje się głownie w obsłudze podmiotów gospodarczych, sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

START     USŁUGI     O KANCELARII    ZESPÓŁ     BLOG     KONTAKT

ul. Targowa 76 m.6
03-448 Warszawa

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
biuro@iblkancelaria.pl

T: 733 03 03 04

505 401 755

ul. Targowa 76 lok.6
03-448 Warszawa

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

biuro@iblkancelaria.pl

T: 733 03 03 04
505 401 755